Turquaz Temizlik
73
G.M.K Bulvarı Gazi Mah. 311-CYenişehir,34100
+90 (324) 327 03 66Firmamız 2010 yılında Turquaz Temizlik olarak Hüseyin Kara tarafından kurulmuştur. Temizlikte profesyonel destek ilkesiyle çıktığımız yola, müşteri memnuniyetini ve ve güvenilirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir. Mersin'de dış cephe temizliği, okul temizliği, banka temizliği, havuz temizliği, hastane temizliği, villa temizliği, fuar ve stand temizliği, fabrika temizliği, alışveriş merkezi temizliği, zemin temizliği ve bakımı, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği, ofis temizliği, ev temizliğinde konularında uzman ve profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Firmamız sadece temizlik hizmeti vermektedir. İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini arttırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Turquaz temizlik, alanında en iyi olmak ve en iyi kalmak amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmektedir. Turquaz temizlik olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti, teknolojik ve kültürel gelişmelere tam uyum, eğitimli ve kalifiye eleman yetiştirme, kalite ve yönetim sisteminden ödün vermeden çalışma, doğaya ve çevreye zarar vermeden faaliyet gösterme gibi amaçlar edinmiş ve bunlardan asla taviz vermemiştir. Mersinde Temizlik hizmeti verdiğimiz kurum ve firmalar arasında, Mersin Orduevi, Altınören inşaat, Boos Point İş Merkezi, Özdiker İnşaat, Milenyum Towers, Avcil İnşaat, Avcil Towers, Cemak İş Merkezi gibi sektöründe önder firmalar ve kurumlar gelmektedir.
5376Ziyaretçi
 • Yetkili Hüseyin KARA
 • Adres G.M.K Bulvarı Gazi Mah. 311-C - Yenişehir
 • Telefon +90 (324) 327 03 66
 • Telefon ( 2 ) +90 (507) 564 59 93
 • Fax
 • Özel Sitesi http://www.turquaztemizlik.com
 • Web Sitesihttp://turquaztemizlik.Mersinport.net
 • E-Postaturquaz.temizlik@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış07:00 - 20:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Topçular Durağı Yanı, Piri Reis Mahallesi'ndeyiz.

İletişim Formu
Firmamız 2010 yılında Turquaz Temizlik olarak Hüseyin Kara tarafından kurulmuştur. Temizlikte profesyonel destek ilkesiyle çıktığımız yola, müşteri memnuniyetini ve ve güvenilirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir. Mersin'de dış cephe temizliği, okul temizliği, banka temizliği, havuz temizliği, hastane temizliği, villa temizliği, fuar ve stand temizliği, fabrika temizliği, alışveriş merkezi temizliği, zemin temizliği ve bakımı, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği, ofis temizliği, ev temizliğinde konularında uzman ve profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.Firmamız sadece temizlik hizmeti vermektedir. İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini arttırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Turquaz temizlik, alanında en iyi olmak ve en iyi kalmak amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmektedir. Turquaz temizlik olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti, teknolojik ve kültürel gelişmelere tam uyum, eğitimli ve kalifiye eleman yetiştirme, kalite ve yönetim sisteminden ödün vermeden çalışma, doğaya ve çevreye zarar vermeden faaliyet gösterme gibi amaçlar edinmiş ve bunlardan asla taviz vermemiştir. Mersinde Temizlik hizmeti verdiğimiz kurum ve firmalar arasında, Mersin Orduevi, Altınören inşaat, Boos Point İş Merkezi, Özdiker İnşaat, Milenyum Towers, Avcil İnşaat, Avcil Towers, Cemak İş Merkezi gibi sektöründe önder firmalar ve kurumlar gelmektedir.
Firmanızı Ekleyin

Mersinport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 37 firma yer almaktadır.