Karali Çay
11
Özgürlük Mah. Toptancılar Sit D. Blok No. 54/81Merkez,34100
+90(324) 234 44 55Mersinde çay dünyasında marka olarak ilk akla gelen karali çay 1993 yılında rize merkezli kurulmuş olup, ilk fabrikamızın temelleri de bu yıllarda atılmıştır. Mersinde çay firmaları arasında zirvedeki firmalar arasında yer alan karali çay, 20 yıldan fazladır türkiyede şubeleşirken mersinde çay sektöründe de adından bahsettiren çay firması olmuştur. Mersinde toptan çay satışı konusunda piyasa araştırması yapıldığında karşınıza çıkacak mersinin kaliteli çay firması olan karali çay olacaktır. Mersin süzen poşet çay ve mersinde demlik poşet yine mersinde meyve çayları kendi tesislerimizde üretilmiş olup, kalite fiyat dengesi ile büyük talep görmektedir. Mersin ve ilçelerinde yeşilçay yine mersinde form çayları konusundada yakaladığımız damak tadı ile kahveciye özel çaydaki olan talep bizleri mutlu etmektedir. . Son yıllarda popülerliği her geçen gün artan, organik belenmeye olan tüketici talebini karşılamak üzere mersinde organik dökme siyah çay, orduda süzen poşet ve orduda demlik poşeti çaylarımız sektöründe bir ilktir. Organik çayda ilklere imza atan karaliçay sağlam adımlarla büyümekte ,her geçen yıl pazar payını arttırmakta ve tüketici güvenirliğini sağlamlaştırmaktadır. Karali çay ailesi olarak şirketimizin vazgeçemediği en önemli ilke, müşteri memnuniyetidir. Bu memnuniyetin devamlılığı için ürettiğimiz ve mersinde doğal siyah türk çayının tüketiciye sunduğu mükemmel damak tadı güvendiğimiz unsurların başında yer almaktadır. Mersinde olduğu gibi türkiyede çay sektörü içerisinde yer alan şirketimiz, piyasa taleplerini de dikkate alarak kaliteden ödün vermeden, verimlilik esaslarına dayalı bir işletme politikasıyla hareket etmektedir. Mersindeki tüketicilerimizin damak tadının garantisi olan kalitemiz, tarımsal politikaların paralelinde teknik esaslar gözönünde bulundurularak sağlanmaktadır..
5981Ziyaretçi
 • Yetkili Karali ÇAY
 • Adres Özgürlük Mah. Toptancılar Sit D. Blok No. 54/81 - Merkez
 • Telefon +90(324) 234 44 55
 • Telefon ( 2 ) +90(324) 234 74 51
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://karalicay.com
 • Web Sitesihttp://karalicay.mersinport.net
 • E-Postainfo@karalicay.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Toptancılar sitesi.

İletişim Formu
Mersinde çay dünyasında marka olarak ilk akla gelen karali çay 1993 yılında rize merkezli kurulmuş olup, ilk fabrikamızın temelleri de bu yıllarda atılmıştır.
Mersinde çay firmaları arasında zirvedeki firmalar arasında yer alan karali çay, 20 yıldan fazladır türkiyede şubeleşirken mersinde çay sektöründe de adından bahsettiren çay firması olmuştur.
Mersinde toptan çay satışı konusunda piyasa araştırması yapıldığında karşınıza çıkacak mersinin kaliteli çay firması olan karali çay olacaktır.
Mersin süzen poşet çay ve mersinde demlik poşet yine mersinde meyve çayları kendi tesislerimizde üretilmiş olup, kalite fiyat dengesi ile büyük talep görmektedir. Mersin ve ilçelerinde yeşilçay yine mersinde form çayları konusundada yakaladığımız damak tadı ile kahveciye özel çaydaki olan talep bizleri mutlu etmektedir. .
Son yıllarda popülerliği her geçen gün artan, organik belenmeye olan tüketici talebini karşılamak üzere mersinde organik dökme siyah çay, orduda süzen poşet ve orduda demlik poşeti çaylarımız sektöründe bir ilktir.
Organik çayda ilklere imza atan karaliçay sağlam adımlarla büyümekte ,her geçen yıl pazar payını arttırmakta ve tüketici güvenirliğini sağlamlaştırmaktadır.
Karali çay ailesi olarak şirketimizin vazgeçemediği en önemli ilke, müşteri memnuniyetidir. Bu memnuniyetin devamlılığı için ürettiğimiz ve mersinde doğal siyah türk çayının tüketiciye sunduğu mükemmel damak tadı güvendiğimiz unsurların başında yer almaktadır.
Mersinde olduğu gibi türkiyede çay sektörü içerisinde yer alan şirketimiz, piyasa taleplerini de dikkate alarak kaliteden ödün vermeden, verimlilik esaslarına dayalı bir işletme politikasıyla hareket etmektedir.
Mersindeki tüketicilerimizin damak tadının garantisi olan kalitemiz, tarımsal politikaların paralelinde teknik esaslar gözönünde bulundurularak sağlanmaktadır..
Firmanızı Ekleyin

Mersinport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 37 firma yer almaktadır.